כללי
  • אפריל 15th, 2019
  • - סגור לתגובות על דשא סינטטי – כיצד בוחרים את הדשא הנכון
  • -

אחד המוצרים הפופולאריים ביותר היום לקישוט וכן לשימוש פרקטי, הן בקרב המגזר הפרטי והן בקרב המגזר העסקי והציבורי, הוא לא אחר מאשר דשא סינטטי. מדובר בדשא אשר ניתן להתקין אותו במקומות שונים, והוא מהווה תחליף הולם למרבדי דשא טבעיים אותם צריך לזרוע ולגדל.

היתרונות של דשא כזה הם רבים. ניתן להשתמש בו במקומות שונים מבלי להתחשב בשאלה עד כמה השטיח מתאים, ניתן להשתמש בו בכל תנאי מזג האוויר, הוא לא מצהיב ולא משתנה, עלויות הטיפול והתחזוקה שלו הן אפסיות, ובאופן כללי מאוד נוח להשתמש בו, בין אם זה למשחקים או לדברים אחרים.

השאלה היא, כיצד בוחרים דשא שיתאים לנו, איך אנחנו עושים את הבחירה הנכונה, בין אם אנחנו מחפשים מוצר כזה למבנה פרטי ובין אם אנחנו מחפשים מצר כזה למבנה אחר, עסקי או ציבורי. אנחנו צריכים לבחור את המוצר הנכון עבורנו, זאת בשביל שנוכל להשתמש בו בצורה אפקטיבית ולאורך זמן.

כיצד עושים את הבחירה הנכונה

בשביל לרכוש דשא סינטטי בצורה נכונה, אנחנו צריכים לבחון הן את המוצר עצמו והן את השטח בו אנחנו רוצים להתקין אותו.

למשל, אנחנו צריכים לבחון החומר ממנו מורכב המרבד, עד כמה הוא גבוה, עד כמה הוא צר, מה הצפיפות שלו, עד כמה הוא איכותי, והאם הוא נחשב לחומר שיכול להחזיק מעמד זמן, בין אם אנחנו בוחרים לשחק עליו או לעשות כל דבר אחר.

כמו כן אנחנו צריכים לבדוק את המשקל של השטיח על מנת שנוכל לדעת עד כמה יהיה נוח להתקין אותו, והאם ניתן לנייד אותו אל מקום אחר במידה ונרצה בכך.

מעבר לנקודה זו, הרי שעלינו לבדוק את השטח בו אנחנו רוצים להתקין את הדשא. בין אם זה חצר או גינה, בין אם זו מרפסת או מקום אחר, אנחנו צריכים לבדוק מה גודל המקום, איפה בדיוק אנחנו יכולים להתקין את הדשא, האם המרבד יכול להיות מותקן בצורה בטוחה ונוחה, מבלי להרוס שום דבר, ושנוכל להשתמש במרבד בצורה אפקטיבית.

Post Author