אירועים
  • אפריל 16th, 2019
  • - סגור לתגובות על השכרת ציוד לאירועים – איך מארגנים אירוע בשטח
  • -

לא מעט אנשים, בין אם מדובר בהורים שמעוניינים לארגן יום הולדת או אירוע אחר לילדים שלהם, זוגות שבוחרים להתחתן, צעירים שבוחרים לערוך מסיבה לחבר'ה, ואפילו מקומות עבודה שמעוניינים לארגן אירוע לעובדים שלהם, מעדיפים שלא לבזבז את הכסף שלהם על השכרת מקום ובוחרים לארגן אירוע בשטח בכוחות עצמם.

יש בכך יתרונות רבים לא רק מבחינה כלכלית, אלא גם מבחינות אחרות, זה משחרר אותם מהצורך להיות כבולים לדרישות ותנאי המקום, זה מאפשר להם לייצר קונספט שונה וייחודי לאירוע, זה מאפשר להם לבחור מקומות מעניינים וייחודים שם יוכלו לארגן אירוע בתנאים שלהם ועוד. השאלה היא, כיצד עושים את זה, היכן מתחילים.

ובכן, השלב הראשון הוא כמובן לבחור מקום בו רוצים ויכולים לארגן את האירוע. זה יכול להיות חצר או גינה של מבנה וזה יכול להיות שטח ציבורי פתוח אחר, חשוב לדעת מה התנאים שלו והאם ניתן לארגן במקום אירוע כפי שאנחנו רוצים.

השלב השני הוא לפנות אל חברת השכרת ציוד לאירועים ולבדוק מה היא יכולה להציע לנו מבחינת קטלוג המוצרים שעומד לרשותה. כאן צריך לומר, חשוב להכין מבעוד מועד רשימה של ציוד על בסיסו נוכל להחליט מה בדיוק אנחנו רוצים וצריכים לאירוע. למשל, שולחנות וכסאות, אמצעי תאורה והגברה, לא לשכוח לבדוק אם יש גנרטור להשכרה שיאפשר לכל מוצרי החשמל לעבוד ועוד.

השלב השלישי אחרי שאנחנו פונים אל חברת השכרת ציוד לאירועים, זה לתכנן את כל האירוע בפועל, בין אם זה מבחינת המיקום בו אנחנו רוצים לשים את כל הדברים ובין אם מבחינת הקונספט בו אנחנו רוצים לייצר לאירוע.

לשים לב לפרטים הקטנים

אסור לנו לשכוח את הפרטים הקטנים, אלה שלכאורה נראים לנו מובנים מאליהם. למשל, אסור לנו לשכוח לבדוק את תנאי מזג האוויר, אסור לנו לשכוח מתי וכיצד אנחנו רוצים לערוך את האירוע, וכמה אנשים יכולים להיכנס למקום בו אנחנו רוצים לארגן אותו. זאת על מנת שכל מי שאנחנו רוצים להזמין, אך יוכל להיות חלק מהאירוע שלנו.

Post Author