כללי
  • יוני 17th, 2019
  • - סגור לתגובות על השכרת יאכטה בהרצליה – כל מה שאנחנו צריכים לבדוק
  • -

כאשר אנחנו מחליטים לשכור יאכטה במרינה מסוימת, בין אם מדובר ביאכטה לצורך שימוש אישי, זוגי או אחר, יש מספר דברים שאנחנו צריכים לוודא. זאת גם בשביל שהשייט שלנו יהיה בטוח, נוח ונעים, וגם בשביל שאנחנו נוכל להפיק ממנו את המיטב, מהתחלה ועד הסוף.

השכרת יאכטה בהרצליה או בכל מקום אחר, הפך להיות דבר מאוד מקובל בקרב ישראלים. יש לכך סיבות רבות. בין היתר בגלל שרמת החיים עלתה והדבר אפשרי, גם עבורנו וגם מעצם זה שיש היום בישראל הרבה יותר יאכטות להשכרה, וכן הדבר הפך להיות מאוד מקובל, מאחר ואנחנו כל הזמן מחפשים אטרקציות חדשות, אנחנו כל הזמן מחפשים דברים חדשים מהם ניתן ליהנות, לשלב במסגרת אירועים מיוחדים או אפילו ביום יום, בשביל לשבור את השגרה.

לפני שנציג את אותם דברים שאנחנו צריכים לבדוק, כאשר אנחנו ניגשים לשירות השכרת יאכטה בהרצליה, צריך להבין לשם מה אנחנו נרצה לעשות את זה. הנה מספר דוגמאות טובות: השכרת יאכטה כחלק מאירועי יום הולדת, חלק מאירועי יום נישואים, אירועי שמחות אחרים, השכרת יאכטה לאירועים חברתיים או עסקיים, אירוח חברים ובני משפחה מחו"ל, ימי כיף לעובדים, או כל דבר אחר שאנחנו רוצים לארגן עבור בן או בת זוג, משפחה, חברים, עובדים, אורחים או עבורנו באופן אישי.

מה אנחנו צריכים לברר לפני שאנחנו עושים את זה

ראשית, אנחנו צריכים לבדוק מהיכן יוצאת היאכטה ומה מסלול השייט שלה. חשוב שאנחנו נדע כמה זמן הוא נמשך והאם ישנן מגבלות מסוימות. רצוי גם לבדוק האם ניתן לשנות את המסלול תוך כדי, במידה ומעוניינים בכך.

שנית, מאחר ומדובר בתנאי ים, תנאי רוח, חשוב שאנחנו נבדוק מה זה אומר אם יש איזה שינוי, מה עושים במקרה והרוחות חזקות מדי או הים סוער מדי.

שלישית, האם השכרת יאכטה כוללת גם דברים נוספים, ארוחה, שתייה, מוזיקה וכדומה. רצוי שנבדוק מה יש על היאכטה וכיצד אנחנו יכולים להשתמש בזה.

ארבע, חשוב לדעת מה האחריות שמספקת לנו החברה ואיזה ביטוח יש לה עבורנו.

Post Author