כללי
  • אפריל 15th, 2019
  • - סגור לתגובות על יועץ משכנתאות פרטי – לקבל ליווי אישי בכל התהליך
  • -

כשאנחנו נדרשים לתהליך משפטי מסוים, אנחנו מגייסים עורך דין שילווה וייצג את האינטרס שלנו, כשאנחנו נדרשים לעזרה נפשית או אחרת, אנחנו משתמשים במטפל, יועץ או כל גורם אחר שילווה אותנו בתהליך, כשאנחנו מבקשים לרכוש או למכור נכס, אנחנו הרבה מעדיפים להסתמך על העזרה של מתווך מקצועי ולא לבצע את התהליך בעצמנו.

לכן, אם אנחנו מעוניינים לקחת משכנתא לצורך רכישת נכס, אין שום סיבה שאנחנו לא ניקח יועץ משכנתאות פרטי שיעזור לנו. איש מקצוע שיספק לנו ליווי בלקיחת משכנתא, מהתחלת התהליך ועד סופו.

הצורך ביועץ כזה, נובע מסיבות שונות. ראשית, אנחנו לא בהכרח מכירים את הנושא לעומק, לא כולנו מעורים בשוק המשכנתאות, לא כולנו קוראים עיתונות כלכלית על בסיס קבוע, לא כולנו מבינים מה ההבדל בין ריבית קבועה לריבית משתנה, פריים ואחרות. שנית, ייעוץ משכנתאות יכול לחסוך לנו לא מעט כסף ולא מעט זמן, הוא יכול למנוע מאיתנו עוגמת נפש ולהבהיר דברים שאנחנו לא מבינים ולא מכירים. שלישית, יועץ משכנתאות פרטי הוא אדם שאין לו אינטרס בעניין, לא מדובר על עובד בנק שיש לו אינטרס שניקח אצלו משכנתא, להיפך האינטרס היחידי שלו, זה לעזור לנו.

מתי וכיצד ניקח יועץ משכנתאות

התשובה היא די פשוטה, אנחנו נשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות ברגע בו אנחנו מחליטים לקחת משכנתא, וברור לנו שיש לנו הון עצמי לרכישת הנכס. אז אנחנו נפנה אליו ונראה מה אנחנו יכולים לעשות, כיצד אנחנו יכולים להשתמש בהון הזה בצורה נכונה, ואיזו משכנתא משתלם לנו לקחת בשביל שנוכל, בסופו של דבר, לבחור מסלול שיתאים לנו.

מן הספק, אנחנו נצפה ממנו שילווה אותנו בכל תהליך, מתחילתו ועד סופו, אנחנו גם צריכים לצפות ממנו שהוא יהיה איתנו בכל שלב, בין אם זה בכל עת שאנחנו צריכים לקבל החלטה, בכל עת שאנחנו מתלבטים ועוד.

לסיום, חשוב להבהיר, כשאנחנו בוחרים לקחת משכנתא זו החלטה רבת משמעות לטווח הקצר והארוך, לכן אנחנו לא יכולים להסתפק רק במידע כללי, אנחנו צריכים כלים מעבר לכך.

Post Author