כללי
  • אפריל 16th, 2019
  • - סגור לתגובות על דיו למדפסת – מתי נכון לקנות?
  • -

הרבה פעמים עולה שאלה, מתי נכון לנו לקנות מוצר מסוים. האם נכון לקנות אותו כשהמוצר הקודם נגמר או כשהמוצר הקודם עומד להיגמר, לעיתים עולה שאלה האם נכון לקנות את המוצר החדש לפני שמגיע תאריך התפוגה של המוצר שנמצא בידינו. אלה שאלות שאנחנו מתעסקים בהן לא מעט במהלך היום יום.

ובכן, שאלה זו אנחנו גם נשאל את עצמנו לפני שניגש אל החנות בשביל לקנות דיו למדפסת. על פניו זה אולי נשמע מוזר, הרי אנחנו תמיד יכולים לקנות דיו ולהשאיר אותו בארון או בכל מקום אחר בו אנחנו מאחסנים ציוד חדש שאנחנו רוכשים. אך לעיתים עדיף לנו שלא לעשות כך, ולא למהר לקנות מוצר מסוים לפני שהמוצר הקודם נגמר, וכך גם במקרים מסוימים ביחס לדיו של מדפסת.

כפי שאנחנו יודעים, כמעט כל מדפסת מאכלסת שני סוגים של דיו, צבעוני ושחור לבן. הדיו משמש את המדפסת לצורך הדפסה כמובן, אך במדפסות שמספקות שירותים נוספים, למשל פקס או מכונות צילום, הרי שהדיו יכול לשמש גם לצרכים אלו. תלוי במבנה ואופי המדפסת. מכאן שאנחנו יכולים ללמוד, שהשימוש בדיו נעשה לצרכים רבים ולכן אנחנו מהר מאוד נמצא את עצמנו מחפשים אחר מוצר חדש.

מתי נכון לקנות דיו עבור המדפסת שלנו

יש הסבורים שאין שום בעיה לקנות דיו למדפסת מבעוד מועד ולהחזיק אותו באחסון, עד שנחליט להשתמש בו. העניין הוא, שיש מקרים בהם הוא מתבייש ונהרס, לכן מוטב שלא למהר ולקנות לפני שהדיו הנוכחי נגמר.

יש מקרים בהם צריך לאחסן את הדיו במקום מתאים על מנת לשמור עליו, במקומות מסוימים חמים או קרים הוא עלול להיהרס.

לפני שאתם קונים מתקן דיו חדש, מוטב להתייעץ עם אנשי מקצוע בחנות, מתי נכון לקנות, איפה נכון לאחסן אותו וכן כל כמה זמן בעקרון, אמורים להחליף את הדיו. זו שאלה חשובה, מאחר ואם אתם מוצאים את עצמכם מחליפים דיו לעיתים תכופות מדי, יכול להיות שיש לכם בעיה במדפסת ורצוי מאוד לבדוק אותה, ולטפל בה בהקדם בשביל שתוכלו לעבוד עם מדפסת תקינה.

Post Author