אירועים

אם אתם מתכננים בר מצווה ואתם מחפשים אחר פעילות שכל הילדים וחשוב מכל ילד בר המצווה יאהב – חשוב שתדעו כי מלבד העלייה לתורה בחדר הכנסת והזמנת המשפחה לארוחה לכבוד האירוע, ישנן כמה פעילויות שתוכלו לבחור מהן על מנת שילד בר המצווה והחברים שלו ייהנו מיום כיפי ומושלם! בכל הנוגע לתכנון בר מצווה, אם בעבר חגיגה כזאת הייתה מתקיימת באולם שמחות, הרי שכיום הורים רוצים לפנק את ילדיהם בחוויה אטרקטיבית יותר עבורם וזאת באמצעות לייזר טאג לבר מצווה.

אבל מה צריך לדעת על הפעילות הזאת?

לייזר טאג לבר מצווה היא פעילות מלאת אדרנלין שמתאימה גם לילדים וגם למבוגרים. הפעילות שהחלה את דרכה הארצות הברית וכבשה את העולם, היא כזאת אשר כוללת לחימה מדומה בין כמה קבוצות או יחידים שנעשית באמצעות רובי לייזר שאינם מכאיבים אלא רק מסמנים באור את האדם הנפסל מהמשחק.

באמצעות לחימה בשלל שטחים, יכולים הילדים להתחלק לקבוצות, לכבוש יחד מטרות לנטרל פצצות ולהרגיש ממש כמו בסרט אקשן אמתי!

היכן מתקיימת הפעילות?

בר מצווה מנגן גיטרה

לייזר טאג לאירועים היא פעילות שיכולה להתרחש בכל מקום החל בשכונה או ברחוב של מזמיני הפעילות, היא יכולה להתקיים ביער ליד הבית או באחד מהמתחמים המושקעים של חברות המציעות שלל מתקני קרב שנועדו להפוך את הפעילות לאמינה ונפלאה!

לייזר טאג לבר מצווה מספק לילדים וגם למבוגרים חוויה מיוחדת במינה, מלאה באדרנלין עוצרת נשימה, תוך שאל הפעילות מלבד ילדי הכיתה והחברים, יכולה להצטרף גם כל המשפחה!

לאיזה גילאים מתאימה הפעילות?

לייזר טאג היא פעילות המתאימה לילדים מגילאי 8 ומעלה, והיא כוללת ציוד שמתאים גם  לבנים וגם ללבנות .

רבים כיום בוחרים בפעילות זאת בעיקר משום שמדובר בחוויה כיפית שאינה מסוכנת ובה כולם יכולים להשתתף, כאשר היא מאפשרת: מנהיגות , הובלה , עבודת צוות וגיבוש. לאחר הפעילות תוכלו כמובן להזמין כיבוד לבר מצווה כמו מגשי אירוח, סנדוויצ'ים, ואפילו פיצה או המבורגר, ובכך ליהנות מיום מושלם ואירוע בר מצווה כיפי וקליל!

Post Author

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנות ב *