כללי
  • יוני 14th, 2019
  • - סגור לתגובות על כיפות אופטיות
  • -

ישנם מכשירים רבים אשר אלו זקוקים לכיפות אופטיות (Optical Domes). הכיפות האופטיות משמשות את מכשירי הטלסקופ ואת מכשירי המיקרוסקופ אשר אלו נדרשות בענפים שונים בתעשייה. אנחנו מוצאים את המיקרוסקופים הנמצאים בשירותי המדע כמו גם את הציוד המתקדם אשר הוא משמש בענף הרפואה. גם בצילום התת ימי יש צורך בכיפות אופטיות מתאימות אשר אלו יעניקו את המענה המושלם בהתאם לתנאים הייחודיים במקום. למעשה נדרשות הכיפות האופטיות בייצור המדויק בהתאם לכל מטרה ולכל צורך.

יצרן מקצועי

כאשר יש צורך בייצור כיפות אופטיות אי אפשר להתפשר על פחות מהאיכותי והטוב ביותר. אחרי הכול מדובר בציוד שחייב להיות מאוד מדויק ומאוד רגיש על מנת שהוא אכן ייתן את המענה המושלם.

במיוחד נחוץ הדבר כאשר יש צורך בכמות גדולה של כיפות אופטיות רבות לצורך מטרות רבות, או אז חשוב לוודא כי החברה או היצרן מסוגלים לעמוד בלוח הזמנים ולייצר את הכמות הדרושה אך זאת מבלי להתפשר על האיכות ועל הדיוק של המוצרים.

כיפות אופטיות עם עמידה מלאה בכל התקנים 

חברה אחראית לא תייצר או תוציא לשוק כיפות אופטיות שהן פחות ממושלמות. כאשר אנחנו מדברים על כיפות מושלמות אנחנו מתמקדים בעיקר בשלושה היבטים.

  1. דיוק – חשוב שהכיפות האופטיות תהיינה מדויקות מאוד וכך הן תענינה על הדרישות ועל המטרות הנדרשות מהכיפות הללו.
  2. התאמה למזג האוויר – הכיפות האופטיות אמורות להתאים למגוון המטרות אשר לשמן הן מיוצרות. במקרים רבים הן אמורות להיות מותקנות במכשירים המוצבים באזורים אשר בהם שורר מזג אוויר קיצוני במיוחד. הכיפות האופטיות שהן לא עשויות כראוי, לא תוכלנה לשרוד את מזג האוויר והתוצאה תהיה כיפות אופטיות מעוותות שתאבדנה צורה ולא תספקנה את התוצאות המבוקשות.
  3. בטיחות ותקנים – חשוב לוודא כי הציוד האופטי הינו איכותי ובטוח לשימוש והוא מבטיח כי ניתן יהיה לעשות בו שימוש מבלי שייגרם כל נזק.

רק אם פונים אל איש המקצוע הנכון והמתאים אפשר בהחלט להיות בטוחים כי המוצר יענה על הדרישות והכיפות האופטיות אכן תענינה על הצרכים ועל המטרות שלהן.

Post Author