כללי

בענף ההסעדה, המזון התעשייתי ובכלל זה גם המרכולים, משתמשים בכל מיני סוגים של מקררים ומקפיאים. קיימים מקררים לתצוגה של מזון, ישנם מקררים שנועדו להקפאה של מוצרי בשר או חלב ואפילו מקררים להקפאה עמוקה של ירקות. כל מי שיש לו בית עסק הקשור למזון, יצטרך לרכוש מקרר תעשייתי ואפילו כמה סוגים של מקררים מסוג זה.  יש לבחור מקררים אשר חוסכים באנרגיה ומדובר על מקררים תעשייתיים חדשניים יותר, כאלה שפותחו בטכנולוגיה מתקדמת.

ישנם מקררים תעשייתיים המיועדים למעדניות, כאשר אלה מציעות תפריט של הגשה עצמית בסגנון בופה. ניתן לראות תצוגה של מוצרי מזון ונגישות עבור הלקוחות. ההבדלים של כל מקרר תעשייתי המיועד למעדניות, הינם הגודל, הסוג ולמה מקררים אלה מיועדים. מקררים תעשייתיים אלה, מצוידים במנוע פנימי, בקרת שליטה דיגיטלית נוחה, תאורה פנימית  מרהיבה, כזאת שמושכת את הלקוחות לרכוש מוצרים.

מקררים תעשייתיים עבור מסעדות

במסעדות רבות אנו רואים סוג נפוץ של מקרר תעשייתי כמו מקרר עומד. מקרר זה, נועד לאחסון מוצרי מזון בטמפרטורת החדר או עד לטמפרטורה של הקפאה בלבד. היתרון הבולט של מקררי מסעדות מהסוג העומד, הינו תפיסת פחות חלל וניתן לסדר את המוצרים בקלות על מנת שניתן יהיה לאחסן גם פריטי מזון גדולים יותר. מקררים אלה, מגיעים בגדלים ובחלוקה שונה. ניתן למצוא מקררים אלה עם דלת זכוכית שקופה או עם דלת אטומה.

ישנם מקררי אמבטיה, אשר נועדו לבתי מלון, מסעדות , בשרים קפואים במרכולים ועוד. מקפיאים אלה, מגיעים עם יחידת מנוע חיצונית, בקרת שליטה דיגיטלית וגופי חימום אשר מונעים הצטברות אדים.

הגדרת הצרכים מראש לפני רכישה של מקררים תעשייתיים

כל בעל עסק העוסק בתחום המזון, חייב יהיה להגדיר את צרכיו מראש, לפני רכישת מקרר תעשייתי. יש להבין אילו פריטים הם יצטרכו לאחסן וכן, לדעת מה המפרט הטכני של כל מקרר, צריכת האנרגיה שתהיה חסכונית, אחריות על המקרר, שירות תיקונים ועוד. החשוב הוא, לפנות אל חברה ידועה ומוכרת אשר תשרת את בעלי המסעדות או המרכולים וכל מי שזקוק למקררים תעשייתיים, על הצד הטוב ביותר.

Post Author

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנות ב *