אירועים

ההיצע  של קישוטים ליום הולדת הפך להיות רב ומגוון יותר בשנים האחרונות. בעבר, היינו מניחים מפה יפה ובלונים רבים וצבעוניים, אך היום, נושא זה השתדרג ואף עלה כמה מדרגות. תוכלו למצוא קישוטים שמתאימים למסיבות ימי הולדת לילדים או למבוגרים. קיימות חנויות רבות שמציעות קישוטים אלה לימו הולדת לכל שכבות הגילאים. בגלל החשיפה הרבה ברשת, תוכלו למצוא כל מיני רעיונות מדליקים שיגרמו למסיבת יום ההולדת שאתם מתכננים להיות שמחה וצבעונית יותר עם כל מיני גימיקים מדליקים.

קישוט שולחן יום ההולדת

בלונים - קישוטים ליום הולדת

התחילו עם גוונים מתאימים, למשל אם יום ההולדת היא עבור בן, מצאו את הגוונים המתאימים של המפה וקישוטי השולחן תוכלו למצוא רעיונות עבור קישוטים ליום הולדת שיהיו תפורים על פי המידה שלכם. ישנם הורים רבים לילדים שמוצאים עצמם מבולבלים מול ההיצע הרב שהפשע שמוצע בחנויות שמוכרות את ל האביזרים למסיבות השונות ולכן, כדאי להתמקד ולקבל רעיונות והשראות אם מימי הולדת שמצאו חן בעיניכם היות והייתם מוזמנים אליהם. למשל תוכלו למצוא כלים חד פעמיים בעיצובים מרהיבים שרק יעשו את הרושם הנכון והרצוי לכם, כגון גוונים ועיצובים מיוחדים.

שתפו את חוגג\ת יום ההולדת אולי תמצאו את העדפות שלה או שלו מתאימים ליום ההולדת, היות והילדים מעורים יותר בקישוטים אלה בגלל שהם מוזמנים להרבה מסיבות ימי הולדת ויכולים להיות יותר אובייקטיביים מכם ההורים.

קישוטים לתלייה למראה של אווירה מיוחדת ושמחה

היום קישוטים ליום הולדת תלויים מגיעים בשלשות או חמישיות וניתן לתלות אותם בתפזורת נכונה בכל רחבי הבית. ניתן למצוא קישוטי תלייה ליום ההולדת שמציינים את גיל חוגג\ת יום ההולדת. אם מדובר על יום הולדת בסגנון של קונספט, ניתן למצוא את הקונספט הרצוי לכם גם בכרזות ימי הולדת צבעוניות ומקוריות שרק יהוו תוספת מיוחדת לאווירה השמחה. יום הולדת הינו אירוע שמח ולכן, חשוב לשלב בין הצבעים ולכן, כדאי לא לחשוש ולשלב בין הצבעים הססגוניים ואפילו ניתן יהיה לשבור את השילוב בעזרת גוון שלישי שיהיה מפתיע או שילוב של נקודות, פסים או צרות גיאומטריות מעניינות אחרות. ציוד  וקישוטים שמיועדים לימי הולדת, הם אלה שמבדילים בין יום הולדת לעוד סתם יום חול.

Post Author

לכתבה הקודמת

לכתבה הבאה

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנות ב *