אירועים

אם אתם מתכננים להזמין אורח חשוב ארצה ואתם רוצים להעניק לו את התחושה הטובה והראויה ביותר, חשוב להיערך לאירוע מבעוד מועד. שירותי הסעות VIP כוללות הכנה מתאימה לאישים חשובים, מפורסמים ואנשים הראויים להתייחסות מיוחדת באמצעות המשאבים הרלוונטיים. שירותי הסעות VIP כוללים גם מספר שירותים מקיפים המאפשרים לכם המארחים, את השקט הנפשי בידיעה שהאורחים שלכם מקבלים את היחס הטוב ביותר.

 

הסעה מנמל התעופה

על מנת להקל על האורחים שלכם בהתמצאות במדינה זרה, כדי למנוע מהם את הטרטור הרב שבנסיעות ממקום למקום במדינה לא מוכרת ועל מנת להעניק להם את התנאים הנוחים ביותר, שירותי הסעות VIP מאפשרים לאורחים ליהנות מהסעה אישית החל מרגע הנחיתה. אנשי השירות יחכו לאורחים שלכם בנמל התעופה עם השלט המתאים ויכוונו אותם אל הרכב, מבלי שיצטרכו להמתין רגע אחד מיותר. ברכבים המוצעים במסגרת שירותי הסעות VIP האורחים שלכם יוכלו למצוא יינות טובים, פינוקים, מאכלים איכותיים ומנות שיאפשרו להם לנוח מהטיסה הממושכת ולהגיע רעננים אל נקודת היעד.

דאגה למקומות לינההסעות VIP

על מנת לאפשר לאורחים שלכם לחוות חווית אירוע מלאה, הסעות VIP הינם שירותים המאפשרים לכם ראש שקט בידיעה שלאורחים שלכם יש מקום נעים ואיכותי ללון בו. הצוות המקצועי של הסעות VIP מוכשר לליווי אישים חשובים תוך איתור מקומות הלינה המתאימים ביותר עבורם, תוך התחשבות במסלול הרלוונטי ובאופיו של הביקור.

כל הציוד הדרוש

במסגרת שירותי הסעות VIP האורחים שלכם יקבלו את כל הציוד הדרוש להם: שתייה, הגנה מפני השמש, הנחייה וליווי ליעדים הרצויים, קבלת פנים חמה וכן הסברים בנוגע לכל שאלה העתידה לעלות. באופן זה, האורחים שלכם יכולים להרגיש רצויים החל מרגע הנחיתה ועד לרגע הפגישה.

הסעה ליעדים נבחרים

על מנת שלא לסבך את ההתנהלות של האורחים שלכם, שירותי הסעות VIP כוללים הסעות ליעדים נבחרים בכל שעה ובכל נקודה בה יימצאו. באופן זה האורחים שלכם יכולים להיות רגועים בנוגע לזמני הגעה ולדעת שהם יהיו בכל מקום בו הם צריכים להיות בדיוק ברגע הדרוש, הודות לרכב פרטי המוצמד אליהם על פי צרכיהם האישיים.

Post Author

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנות ב *