כללי

אנשים המעוניינים להחליף תזונה ולעבור לאורח חיים בריא יותר, יעדיפו לקבל תוכנית מפורטת מתזונאי או ממרפאים אלטרנטיביים. אחת מהפעולות שיש לבצע, הינה ניקוי רעלים מיצים. השם הנפוץ בעולם של ניקוי זה נקרא  JUICE Cleanse , אשר מתחיל בשלושה ימי הכנה, כאשר בימים אלה, מומלץ להקפיד על שתייה של שני ליטרים של מים ביום וצמצום בצריכת קפה, הוספה של פירות וירקות לתפריט וצריכה של דגנים מלאים. יש להימנע בנוסף ממאכלים כגון: ביצים, בשר, חלב, אלכוהול, משקאות מוגזים ושאר מזונות מעובדים, קמח, סוכר, סיגריות או מאכלים שיש בהם חומרים משמרים.

עיכול מהיר וניקוי רעלים באמצעות צום מיצים

אוכל מוצק, הרבה יותר קשה לעיכול, מאשר מיצים טבעיים ומזון המבוסס על נוזלים. זו הסיבה שגם המיצים המכילים וויטמינים נעכלים מהר יותרכוס לימון - ניקוי רעלים ומיצים והגוף, פשוט מתנקה באמצעות ניקוי רעלים מיצים. המיצים עצמם, תורמים לאיזון החומציות הבסיסיות בגוף, ריפוי מחלות כגון : מחלות עור, אסטמה, דלקות פרקים, מחלות במערכת העיכול, אלרגיות, דיכאון, מחלות בכלי הדם, השמנה ועוד.  כאשר מבצעים את צום המיצים, יש לדעת כי מיצים טבעיים אלה, מכילים אנטי אוקסידנטים, אשר מגנים על הגוף מפני סרטן. צום זה, מעניק מרץ נפשי ותחושה של חיוניות והתחדשות.

שיפור תפקוד בלוטות הלימפה ומחזור הדם באמצעות ניקוי רעלים בגוף

כאשר מתחילים עם ניקוי רעלים מיצים, חל שיפור משמעותי בגופנו כגון: זרימה של נוזל הלימפה וזרימת הדם משתפרת והגוף עצמו, מרפא ליקויים, בעיות שונות ומחלות. גם שאר האיברים בגוף ומראה עור הפנים משתפר, הופך למבריק וחיוני יותר. צום זה, הינו חיוני לאנשים שמכורים לסיגריות, שוקולד , קפה, ממתקים ואלכוהול. ניתן לחוש הקלה כאשר הגוף מרזה ומתנקה וכן צום זה, תורם לשיקום מערכת העצבים בגוף. תוכלו להעניק מנוחה יעילה לכבד, לכליות ללבלב ושאר המערכות בגוף. תוכלו לעבור את הצום בקלות ולהפוך אותו למנהג קבוע לאחר שתחושו הרבה יותר טוב , כבר לאחר הצום.

ישנם הרבה רופאים, אשר מצדדים בצום זה, שניתן לבצע אותו בבית, במיוחד בתקופות של חופש בחג או בסופי שבוע.

Post Author

לכתבה הקודמת

לכתבה הבאה

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנות ב *