כללי
  • מאי 22nd, 2019
  • - סגור לתגובות על עיצוב גינות – איך לעצב את הגינה שלנו בצורה נכונה
  • -

אין ספק שאחד החלומות הכי גדולים שלנו הוא, שיהיה לנו בית עם גינה משלנו. גינה אליה נוכל לצאת, לשבת ולאכול ארוחת בוקר או כל ארוחה אחרת, לארח חברים ובני משפחה, וליהנות מהנוף שנשקף מול עינינו.

לשם כך, לא מספיק רק לקנות בית עם גינה, לא מספיק רק להשקיע בכל מה שקשור לשימור הגינה, אנחנו צריכים גם לעצב אותה בצורה נכונה, אנחנו צריכים לעצב אותה באופן כזה שיתאים לתנאי השטח, באופן כזה שיתאים למה שאנחנו מחפשים, וכמובן שיתאים למה שאנחנו יכולים לעמוד בו. אנחנו צריכים ליהנות מעיצוב גינה שנוכל לתחזק ולשמר לאורך זמן.

עיצוב גינות זו אומנות מאוד מיוחדת, מאחר והיא לא קשורה רק למראה של הגינה אלא היא צריכה לקחת בחשבון פרטים שונים ומגוונים. למשל, במסגרת תהליך העיצוב צריך להתייחס לתנאי הקרקע, סוג האדמה, תנאי מזג האוויר, סוגי הצמחים והפרחים שמבקשים לשתול במקום, ועוד. כל דבר כזה יכול להשפיע כך או אחרת על עיצוב הגינה, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

כיצד לעצב את הגינה שלנו בצורה נכונה

בשביל לעצב את הגינה שלנו בצורה נכונה, אנחנו צריכים לבחור מבין סגנונות עיצוב גינות שונות את העיצוב שמתאים לנו. מלבד הנקודות שציינו קודם לכן, הרי שאנחנו צריכים להתייחס גם לנקודות נוספות שקשורות אלינו באופן ספציפי.

למשל, אנחנו צריכים להתייחס לשאלה כיצד העיצוב יכול להתאים למבנה שלנו, כיצד הוא יכול לשרת אותנו לצרכים שונים, על פי הצרכים שלנו ועוד. כמובן שאנחנו צריכים לברר עם מעצב גינות, כמה יעלה לנו, לא רק העיצוב הראשוני אלא התחזוקה והשימור של העיצוב, על מנת שנוכל לעמוד בגובה התקציב שלנו.

צריך להדגיש, כל הרעיון של עיצוב גינה, צריך להתבצע כבר בשלב התכנון והפיתוח של המבנה, אנחנו לא יכולים לחכות עם זה, אם נחליט לעשות כך, אז אנחנו נצטרך לבצע שינויים מסוימים במהלך הזמן וזה יכול להשפיע על שגרת החיים שלנו ומן הסתם זה ישפיע גם על האיכות שלנו ועל התוצאה הסופית של העיצוב.

Post Author