כללי

אם אתם רוצים לעצב את הבית שלכם בצורה מזמינה, נעימה וחמה, חשוב שתדעו כי עיצוב בית בסגנון כפרי הפך בשנים האחרונות לטרנד פופולארי וזאת משום שהוא כזה שמלווה במתן חמימות ורוך לחלל וזאת באמצעות שימוש בריהוט כבד, בחפצים ומוצרי טקסטיל צבעוניים ונעימים, שימוש בריצוף פנים כמו גם ריצוף חוץ שמתאים לסגנון הכפרי עם אריחי ריצוף צבעוניות ובעלות גוונים מלהיבים ועוד.

אבל מהיכן מגיע אלינו העיצוב הכפרי? וכיצד מעצבים בית בסגנון זה?

עיצוב כפרי שהגיע אלינו מארצות נורדיות קרירות הוא כזה שאומץ על ידי ישראלים רבים אשר מעצבים את הבית שלהם בעיצוב מסוג זה עם טאצ' קל של הסגנון הים תיכוני. העיצוב הגדוש במוטיבים

עיצוב בית בסגנון כפרי

שהופכים את הבית לנעים ומזמין יותר, מקנה אווירה נפלאה בכל מקום החל מהסלון, המטבח, הגינה בה ישנו ריצוף חוף מתאים ועוד.

אבל כיצד מעצבים? הנה כמה טיפים טובים:

מקבלים השראה – כדי לעצב בצורה נכונה חשוב בראשית לקבל השראה מבית המעוצבים בסגנון תוך שניתן לעשות זאת דרך עיון בתמונות הרשת, בעיון במגזינים של עיצוב ואף בטיול בין בתים כאלה אותם ניתן למצוא בכל רחבי הארץ. בכך תוכלו לקבל  שלל רעיונות טובים ו כולל אודות הדרך לעצב את הבית בסגנון המבוקש.

היו עקביים – חשוב להיות עקביים בעיצוב הבית שלכם תוך שאתם מסגלים קו אחד וסגנון רצוף עמו תעצבו את החלל הבית. עשו התאמות נכונות ובחרו ריהוט וחפצים שמתכתבים אחד עם השני בצורה טובה.

תכנונו נכון – שימו לב כי אתם מבצעים תכנון נכון של הבית, וכי אתם יודעים כיצד לפנות על ידי השלכת חפצים ישנים את הבית וכיצד להכניס לחלל ריהוט נכון, מוצרי טקסטיל ושלל חפצים ואלמנטים משלימים לעיצוב הבית.

התייעצו עם המומחים – חשוב להתייעץ עם המומחים כמו עם מעצבים, נגרים, ושלל אנשי מקצוע כמו חברות המתמחות בתחום של ריצוף חוץ על מנת לבצע התאמת הריצוף לחצר שלכם. עשו את כל אלה ותוכלו ליהנות גם מבית נעים ומעוצב וגם מגינה וחצר נפלאה והרמונית לעיצוב של הבית.

Post Author

לכתבה הקודמת

לכתבה הבאה

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנות ב *