אירועים
  • מרץ 26th, 2019
  • - סגור לתגובות על קייטרינג לאירועים – אילו סוגי קייטרינג אנחנו יכולים למצוא
  • -

כשאנחנו מדברים על קייטרינג לאירועים, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של דוגמאות אשר יכולות להתאים לשורה של אירועים, בין אם מדובר באירועים פרטיים או אחרים.

במאמר זה אנחנו נציג בפניכם שורה של דוגמאות אשר יכולות להתאים, הן על פי קונספטים של אירועים והן על פי מאפייני בישול ומטבח שונים. צריך לומר, היום לא נהוג בהכרח להזמין שירותי קייטרינג כלליים לאירועים אלא במקרים רבים, נהוג להזמין שירותי קייטרינג ספציפיים, נקודתיים, כאלה אשר כוללים מטבחים מסוימים ולא דווקא תפריטים רחבים שמכילים מגוון מאכלים שאין ביניהם קשר אמיתי.

קייטרינג על פי סגנון

סוגי הקייטרינג הראשונים שאנחנו יכולים למצוא, נבדלים אחד מהשני בסגנון שלהם. כלומר, אנחנו יכולים למצוא קייטרינג שמבוסס על הגשה לשולחן, קייטרינג שמבוסס על מזנון (בופה) וכן אנחנו יכולים למצוא קייטרינג שמבוסס על מגשי אירוח.

כמובן שכל אחד מהסגנונות מותאם לאירועים בעלי מבנה מסוים, כל אחד בוחר כיצד לבנות ולתכנןם את האירוע שלו ובהתאם הוא גם מחליט באיזה שירות קייטרינג להשתמש.

קייטרינג על פי תפריט

כאן אנחנו נכנסים כבר לשאלה איזה אוכל יוגש באירוע. כאמור, אנחנו יכולים למצוא שירותי קייטרינג כלליים, כאלה שמגישים מנות מכל טוב, בין אם מדובר בתפריט שכולל גם בשרים, גם דגים, גם אוכל צמחוני ועוד, ובין אם מדובר בתפריט שכולל מאכלים יפניים, סיניים,. איטלקים ועוד.

מצד שני, אנחנו יכולים למצוא תפריטים ספציפיים, נקודתיים. למשל, אנחנו יכולים למצוא תפריט צמחוני או תפריט טבעוני, אנחנו יכולים למצוא חברות שמציעות שירות קייטרינג חלבי או קייטרינג על טהרת הבשר, וכן קייטרינג שקשור למטבח מסוים, למשל המטבח האיטלקי, היפני, ארגנטינאי ועוד.

קייטרינג על פי בישול

כאן כבר עולה שאלה מי אחראי על הבישול וכיצד. אנחנו יכולים למצוא חברות שף פרטיות, חברות גורמה, חברות קייטרינג ממוסד ועוד. מן הסתם, ההבדלים הם במחיר, בחומרי הגלם בו משתמשים וכן בסוג התפריט שמוגש לאורחים.

בכל אירוע אנחנו נוכל למצוא סגנון אחר של חברת קייטרינג לאירועים על פי מה שציינו.

Post Author