כללי
  • אפריל 17th, 2019
  • - סגור לתגובות על חלונות בלגיים מברזל
  • -

פרופיל ברזל, מאפיין את חלונות בלגיים מברזל חלונות אלה נראו באירופה עוד לפני המאה שעברה והיום גם במאה ה-21 רואים אותם בבתים פרטיים רבים. פרופיל ברזל הוא יקר יותר ויש לו יתרונות רבים שמסביר את הבחירה הנכונה להשתמש בו. הברזל הינו חומר גלם חזק וכאשר הוא משולב בזכוכית דקה, החלון עדיין יהיה חזק ויציב. מדובר על שני חומרי גלם שיש בהם יצירתיות וגמישות. אפשר ליצור צורות מיוחדות למראה של חלונות מעוצבים במיוחד, אשר יקנו יוקרה, חמימות ועיצוב מיוחד, אם לחוץ או לפנים הבית.

 

ניתן למצוא פרופילים בלגיים גם בדלתות או חלונות הזזה. הזכוכית הדקה וכמות הברזל הקטנה הנדרשת לייצור מסגרת הברזל של חלונות אלה, מספקת מראה מרהיב ומעוצב, עדין, מרשים וחמים, כאשר הנוף הנשקף מבעד לחלונות אלה, יהיה ברור יותר. חלונות אלה מחדירים אור ושמש טבעית לבית. היתרון של חלונות בלגיים מברזל הינו החלוקה והצורות המעניינות שניתן ליצור בפרופילים של חלונות ייחודיים אלה.

 

מראה מרהיב ייחודי ועוצר נשימה בעיצוב הרצוי לכם

זה עוד יתרון בולט בייצור חלונות בלגיים מברזל, היות ואתם אלה שתוכלו להחליט לגבי העיצוב של חלונות בלגיים. הברזל הינו מגלוון{תהליך של ציפוי ברזל בחום גבה} מונע חלודה ובלאי של הברזל. המראה של חלונות בלגיים המיוצרים מברזל, הוא מיוחד, אלגנטי ויוקרתי. בעת התקנת חלונות בלגיים העשויים מברזל, יש לשם לב במיוחד לאיטום, היות ובניגוד לאלומיניום, הסיליקון אינו נוטה להיצמד לברזל ולכן, יש לאטום את החלונות בחומר איטום מיוחד, אשר יתאים לחלונות הבלגיים המיוצרים מפרופילים מברזל.

 

לא כל מסגר יודע לייצר פרופילים לחלונות בלגיים העשויים מברזל

 

כאשר אתם פונים למסגר, על מנת להזמין חלונות בלגיים מברזל, יש לשים לב כי לא כל מסגר מתמחה בייצור פרופילים בלגיים. הגלוון של הברזל, חייב להתבצע במקצועיות ומיומנות רבה. יש לדעת, כיצד לשלב את פרופיל הברזל, יחד עם הזכוכית הדקה באופן המדויק ביותר ולכן, יש לפנות, רק למי שמומחה בייצור חלונות בלגיים מקוריים העשויים ברזל.  אדריכלים רבים, אוהבים במיוחד את העיצוב של הבתים בחלונות בלגיים מה שמוסיף מראה מקורי, חמים ומיוחד לבתים שמותקנים בהם חלונות בלגיים העשויים ברזל.

Post Author