כללי
  • יולי 25th, 2019
  • - סגור לתגובות על עורכי דין תעבורה – מה הן האופציות שעומדות לרשותנו
  • -

אחת העבירות הנפוצות ביותר בקרב הציבור הישראלי, הן עבירות תעבורה. זה לא מפתיע לאור מספרי הנהגים והנהגות בישראל, ולאור הזמן שאנחנו מבלים על הכבישים. אלה יכולות להיות עבירות קלות או קשות, אלה יכולות להיות עבירות שמתבצעות בכוונה או מבלי שהתכוונו לכך, במקרים מסוימים, העבירות אינן נושאות מחיר בנפש או ברכוש, במקרים אחרים, הם כן, ואז המצב יכול להיות הרבה יותר מסובך עבורנו. 

כאשר אנחנו מבצעים עבירות תעבורה מסוימות, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בבית משפט, נדרשים להסביר את המקרה מהצד שלנו, אנחנו נדרשים לשמוע את הצד של התביעה (המדינה), ואז השופט יחליט האם יש להעניש אותנו וכיצד. על מנת שאנחנו נוכל להגן על עצמנו בצורה טובה ויעילה, עלינו להיעזר בשירותיהם של עורכי דין תעבורה. 

כמו במקרים אחרים, גם במקרים של עבירות תעבורה עומדות לרשותנו מספר אופציות כיצד לשכור עורכי דין תעבורה, את מי לשכור והיכן לעשות זאת. צריך לומר, לא בכל מקרה זה נדרש, למשל בעבירות מאוד קלות ייתכן ואנחנו נוכל לייצג את עצמנו מבלי לצורך לשכור עורך דין, יש מקרים אחרים גם שנעדיף לייצג את עצמנו, בין אם זה מסיבות כלכליות או מקצועיות. 

מה הן האופציות שעומדות לרשותנו

האופציה העיקרית היא, מן הסתם, לשכור עורך דין תעבורה שיעזור לנו. אך בתוך אופציה טמונות שתי אפשרויות. אחת היא לבחור עורך דין עצמאי, שעומד לבדו ויכול להציע לנו את השירות שלו. זו אופציה יותר זולה במקרים רבים, וסביר להניח שהוא גם יהיה יותר זמין. מצד שני, צריך לקחת בחשבון שמדובר בעורך דין שאין סביבו צוות עוזרים ויועצים, מה שאומר שאנחנו נתבסס בעיקר עליו. 

האפשרות השנייה היא לבחור משרד גדול שייצג אותנו. זו אופציה יותר יקרה, סביר להניח שנשתמש בה אם מדובר בתיק גדול ומשמעותי. במקרה כזה, נהנה מכל מה שהמשרד יכול להציע לנו. 

אופציה אחרת היא להיעזר בסנגור מהסנגוריה הציבורית, אך אופציה זו אפשרית אך ורק אם המדינה דורשת מאסר בגין אותה עבירה שביצענו.

Post Author