אירועים
  • פברואר 17th, 2022
  • - סגור לתגובות על נפגעתם כתוצאה מרשלנות רפואית? ככה תפעלו
  • -

ללכת לרופא זו לעולם תחושה של להיות במקום מאוד חשוף אל מול אוטוריטה. הרי הרבה פעמים אתם מגיעים כי אתם לא מרגישים טוב, מה שמטבע הדברים מעורר תחושה של תלות מול זה שהתפקיד שלו, בהגדרה, היא לעזור לכם. מה שכן, למרות שמדובר על אנשים שהידע נמצא ברשותם, אלו שמכירים את התחום לפני ולפנים, לא פעם אנחנו רואים שורה של טעויות. חשוב להגיד, זה לא משנה אם הטעויות התרחשו בכוונה או שלא, בכל מקרה, ברגע בו אנחנו מדברים על טעות יש מי שצריך לשא בהשלכות. השלכות של רשלנות רפואית מכל סיבה שהיא עלולות להיות הרסניות, אנחנו נמצאים כאן פשוט כדי שתקבלו את כל מה שמגיע לכם על פי חוק.

יש לכם זכויות במדינה דמוקרטית

תפקידו של החוק במדינה דמוקרטית הוא להגן על כולם ולהפוך את כולם שווים בפני החוק. החזק לא יכול לעשות כל מה שירצה והחלש יכול להתנגד. לכן חשוב שתבינו כי לא משנה אם נפגעתם ממי שהיה בעיניכם אוטוריטה, במדינה מתוקנת יש לכם את הזכות להיעזר באיש מקצוע, עו"ד רשלנות רפואית שיעזור לכם לאורך הדרך ויתן לכם את המענה לו אתם זקוקים. התפקיד של עו"ד רשלנות רפואית הוא ללוות אתכם לאורך כל הדרך במה שנפרט עליו בהרחבה ברגעים הקרובים.

אז מה העבודה של עורך דין לאורך הדרך ?

קוד כל, בראש ובראשונה, העבודה של עורך דין היא להיות שם לצידכם לכל אורך הדרך ובעיקר, להנגיש את השפה המשפטית. השפה המשפטית היא לא שפה רגילה. יכול להיות שאתם חושבים על כך שנעשה לכם עוול אבל כל עוד האירוע לא תורגם למה שאנחנו יכולים להגיד בעזרתו מי אשם ומי עשה טעות, אנחנו נמצאים למעשה בבעיה ואין לנו ממש מי שייקח בסופו של דבר אחריות. בדיוק בגלל זה חשוב כל כך להיעזר באיש מקצוע מנוסה שיהיה שם כדי ללוות את כל הדרך ולהבטיח כי אתם תקבלו את המענה הריגשי, בראש ובראשונה, כלומר, המטרה היא ברגע הראשון להסביר את התהליך ולתרגם את מה שאתם צריכים להבין כבר מעכשיו.

 בשלב השני נבנה את התיק. ננסה להבין ביחד מה קרה, מה ההוכחות שיש לנו לביצוע העברה. כמובן שיש לבחון בספר החוקים של מדינת ישראל מה החוקים שיכולים לתמוך בהנחה שלנו ואיך אנחנו יכולים להעיד על כך שבאמת, משהו כשל כאן. כמובן אתם לא תיאלצו לשאת בעול לבד, בשביל זה בדיוק יש עו"ד רשלנות רפואית. מה שכן אפשר להגיד הוא שאתם, אם יש לכם עדויות, מסמכים רלוונטים ושיחות, הביאו כמובן את כל העדויות כדי שניתן יהיה להוכיח את הטענה שלכם.

אתם מוזמנים לפנות ומיד נתפנה לעמוד לשירותכם. המטרה שלנו היא לעזור לכם.

Post Author