כללי
  • יולי 13th, 2021
  • - סגור לתגובות על הכירו את השדרוגים החינמיים של בזק אינטרנט
  • -

בזק אינטרנט זה כנראה הדבר הראשון עליו תחשבו כאשר תחשבו על חיבור לספק אינטרנט. בזק היא החברה הגדולה והוותיקה בישראל. מקורה במה שהיה פעם אגף במשרד הדואר, לאחר מכן, עם הליברליזציה שהגיעה גם לתחומים הכלכליים במדינת ישראל, מחברה ממשלתית, הפכה בזק אינטרנט לספקית של שירותי אינטרנט וקווי טלפון, כמו כל חברה פרטית אחרת.

בזק אינטרנט זה עוד אגף שנוסף לחברה הגדולה שהתחילה ממתן שירותים של קווי אינטרנט. כך שללא ספק היתרון המשמעותי של החברה על פני האחרות זה היכולת שלה להעניק עוד שירותים במחירים נוחים. יתרה מזאת, לבזק יש יתרון נוסף וזה בדמות התשתיות.

נכון להיום, הקווים של בזק פרוסים בכל רחבי הארץ והם אלו הנותנים, בגלל התערבות רגולוטורית, רשות לחברות אחרות להיעזר בבסיס הקיים שלה. לכן, במקומות בהם אין תשתיות של חברות אחרות, בזק אינטרנט יכולה להיכנס בקלות.

הדבר למעשה הופך אותה לחברה פופולארית בקרב לקוחות רבים מאוד בכל רחבי הארץ. כמו כל החברות האחרות, גם בזק עוברת שינויים מרחיקי לכת לאור החדירה של שירותים תומכי G5 הטכנולוגיה החדשה שמשנה את מהירות הגלישה אליה היינו רגילים עד היום. לפרטים נוספים, זה הזמן להמשיך לקרוא.

חיבור משותף, לכולם

אם יש משהו שכולנו למדנו על בשרנו בימים הארוכים של סגר, פחד ממחלה שמשנה את העולם כולו ועוד, הוא שאנחנו לא יכולים לסמוך על הראוטר המשותף של הבית שיתן מענה לכולם ביחד. הייאוש אותו כולנו חווינו בעודנו מנסים לעלות לישיבה מול החברים לעבודה הפך להזדמנות בעיניהם של חדשני הטכנולוגיה בחברה.

היום אתם יכולים להתחבר למכשיר ייחודי שמאפשר לכולם להתחבר לאינטרנט ולגלוש במהירות שיא, כאילו הייתם מצויידים במכשיר אחד בלבד.

היתרון של המכשיר הזה בולט במיוחד בחדרים להם קשה לקלוט את רשת האינטרנט לכתחילה כמו המרת, והממ"ד.

ספקית אינטרנט טובה היא זו העומדת לצדכם בכל רגע

אין מתסכל יותר מלגלות שהאינטרנט לא עובד כנדרש. עם האינטרנט של בזק, בגלל הניסיון רב השנים והתשתיות הפרוסות בתפוצה רחבה, אתם יכולים להיות בטוחים כי טכנאי יגיע בדיוק כאשר אתם צריכים אותו.

את השירותים הללו, שירותי התיקון, מקבלים ללא כל תשלום נוסף אלא אם אתם מתכוונים לבצע שידרוג זה או אחר, אז יכול להיות שתדרשו לשלם משהו עבור השידרוג הזה.

הגנה מפני וירוסים והאקרים

חידוש נוסף ומשמעותי במיוחד שנוסף לחברה הוא הגנה מפני וירוסים ומחלות שונות העוברות ברשת האינטרנט. אלו הנוצרות בעקבות פעולות לא חוקיות אותן מבצעים אנשים שונים ברחבי העולם. בבזק תוכלו לקבל הגנה מלאה מפני אלו. כך שלא תהיו מוטרדים מכך שמשהו יגנוב לכם מידע חשוב וסודי בלי שתהיה לכם הדרך להגן על עצמכם מפני כך.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבחור את החברה המנצחת עבורכם. 

 

Post Author