אירועים
  • יולי 13th, 2021
  • - סגור לתגובות על למה חשוב לבחור שרת וירטואלי אמין
  • -

כשמדברים על בניית אתר אינטרנט, מדברים על לא מעט תהליכי עבודה והקמה, קידום ושיווק ועוד. בין היתר, חובה לדבר גם על חברת אחסון אתרים מומלצת לשרת וירטואלי אמין, יציב ומהיר. בואו נבין כיצד הכול מתקשר ביחד. האם אחסון אתרים מהיר ישפיע בהכרח על תהליכי קידום ושיווק האתר?

רגע לפני שאתם מאחסנים את האתר שלכם באיזו חברה לא מוכרת מעבר לים, יהיה חשוב לבדוק את האופציות הלוקאליות. אנחנו מתכוונים לחברות אחסון אתרים ישראליות שמספקות תמיכה בעברית במקרה של קושי או תקלה. שימו לב, זה שחברת האחסון היא חברת אחסון אתרים ישראלית, זה לא בהכרח אומר שהשרת עצמו הוא שרת ישראלי. בין אם מדברים על שרת פיזי, שרת שיתופי או שרת VPS וירטואלי, חשוב לבדוק היכן חברת האחסון מחזיקה בשרתים הפיזיים שלה. הנה כמה דגשים שאולי לא ידעתם: 

מדוע חשוב לבחור חברת אחסון מהימנה?

אם אתם צריכים לאחסן אתר אינטרנט, אתם ודאי מעוניינים לאחסן אותו אצל חברת אחסון מהירה ויציבה. בפועל, אחסון אתר אינטרנט בעצם ישפיע על לא מעט גורמים מסביב, כמו למשל הקידום של האתר. בעוד ששרת שיתופי (אותו תחלקו עם אתרים אחרים) עשוי לגרום לזמני טעינת דפים איטיים, שרת וירטואלי פועל אחרת. 

שרת וירטואלי מאפשר לכם לאחסן את אתר האינטרנט בענן, מה שמפחית משמעותית את העומס הקיים על השרת שלכם. מנגד, שרת שיתופי יאלץ אתכם לחלוק את אחסון האתר שלכם עם אתרים נוספים. נניח שאיזשהו אתר טוען תכנים מאוד כבדים לאתר, הפעולה הזו תשפיע עליכם אם האתר יהיה מאוחסן באתר השיתופי. 

כיצד אחסון אתר בשרת VPS ישפיע על קידום אתרים? 

כפועל יוצא מכך שזמני טעינת הדפים מתקצרים, שרת וירטואלי VPS, בניגוד לשרת פיזי שיתופי, יאפשר לכם לצבור "נקודות" קידום מסוימות בגוגל. אנחנו מזכירים, גוגל תמיד יתעדף אתרים שמציעים זמני טעינה נמוכים לגולש. 

בטווח הארוך, הקידום האורגני של האתר שלכם יושפע מכך שהשרת מהימן, יציב ומהיר (שרת ה-VPS). רגע לפני שאתם רוכשים את חבילת אחסון האתרים שלכם, יהיה כדאי לוודא כי אתם לא רוכשים חבילה יקרה שלא לצורך. 

איזו חבילת אחסון אתרים אני צריך? 

אם אתר האינטרנט שלכם כולל בתוכו המון דפים שונים והרבה תוכן כבד מסוג של סרטונים בגרפיקה גבוהה, ייתכן שתצטרכו חבילת אחסון בנפח גדול. מנגד, דפי נחיתה ואתרים מינימליים בדרך כלל לא יצריכו חבילות אחסון גדולות. 

כך או כך, אנחנו ממליצים לערוך איזשהו סקר שוק קצרצר ולהבין מה הם המחירים הממוצעים בשוק על חבילות אחסון אתרי אינטרנט. וטיפ אחרון מאיתנו, יהיה כדאי לבחור בחברת אחסון ישראלית, גם אם השרתים שלה נמצאים מעבר לים. כך תוכלו לדעת שתמיד תהיה לכם תמיכה בעברית. 

Post Author