כללי
  • ספטמבר 12th, 2020
  • - סגור לתגובות על הכירו את המקררים החדישים של חברת האייר
  • -

מקררים החדשים של חברת האייר (HAIER) פרצו לעולם לפני מספר לא רב של שנים, וכבר הספיקו לכבוש את המטבחים של לא פחות מ- 130 מיליון משפחות. המקררים הללו מצוידים במערכות חדישות, חוסכים בחשמל ברמה משמעותית, נוחים לשימוש ומעוצבים היטב, כך שכל לקוח או משפחה יכולים לבחור עבורם מקרר האייר המתאים בשבילם.

מבחר הסוגים של מקררי החברה רחב – החל ממקררים בעלי 2 דלתות, מקררים עם 4 דלתות, מקררים בצבעים שונים, מקררים קטנים, מקררים גדולים, מקררים מעוצבים, מקררים פשוטים ומה לא.

סוגי המקררים של האייר

חברת האייר מציעה מגוון מקררים מסוגים שונים. אחד הסוגים הנפוצים והפופולריים של החברה, הוא מקרר בעל 4 דלתות. מקרר בעל 4 דלתות למעשה חוצה את המקרר לשני חלקים לא שווים – החלק הקטן משמש לרוב כמקפיא, ואילו החלק הגדול משמש כמקרר, כאשר לכל חלק (המקרר והמקפיא) יש 2 דלתות, הנפתחות ימינה ושמאלה בהתאמה.

סוג מקרר האייר נוסף, הוא מקרר יינות, המיועד במיוחד עבור בקבוקי יין ושאר בקבוקי משקאות. מקרר זה מעוצב באופן יוצא דופן, ומאפשר אחסון של בקבוקים רבים בצורת שכיבה, לכל רוחב מדפי המקרר. בנוסף, קיימים מקררים בהם המקפיא נמצא בחלק העליון (בדומה לרוב המקררים שיוצרו עד לפני מספר שנים), לצד מקררים שמציגים מבנה שונה, כאשר המקפיא נמצא בחלקו התחתון של המקרר, ואילו המקרר עצמו, בו נעשה שימוש יותר תדיר בהשוואה למקפיא, נמצא בחלקו העליון של המקרר.

כיצד נבחר את המקרר האידיאלי?

על מנת לבחור מקרר האייר אידיאלי עבורכם, חשוב להתמקד במספר פרמטרים הכרחיים. ראשית, עליכם לבחון את מידות המקרר המיועד, ולברר שאכן יש חלל פנוי במטבח להצבת המקרר. לא תרצו לגלות שהמקרר שרכשתם והובלתם לביתכם, לא מצליח להיכנס לחלל החדר.

שנית, בהנחה שהמקרר מגיע באופן מורכב, עליכם לוודא כי יש נתיב מספיק רחב עבור הובלת המקרר, אחרת, אולי תחשבו על רכישת מקרר של החברה עם דלת נשלפת.

שלישית, חשבו האם חשוב לכם כי המקרר יהיה שקט ולא ישמיע רעש רב. נהוג להגדיר מקרר שקט ככזה שרמת הדציבלים שלו לא עולה על 30. לבסוף, אל תשכחו כי המקרר צריך לספק קירור מזון בהתאם למספר הנפשות שחיות בבית. לכן, אם בבית גרות שתי נפשות בלבד, תוכלו להסתפק ברכישת מקרר קטן – וההיפך אם מדובר בבית המאכלס 5 נפשות ויותר.

לא לשכוח לקבוע תקציב לרכישת המקרר

לצד הפרמטרים שהוזכרו לעיל, אל תשכחו שחשוב לקבוע תקציב לרכישת מקרר האייר, טרם התחלת הליך הרכישה. קיים מגוון רחב של מקררים, ולכן, בכדי לוודא שאתם לא מסתנוורים מהיצע המקררים הקיים בשוק, חשוב לקבוע תקציב לרכישת המקרר.

Post Author