כללי
  • ספטמבר 1st, 2019
  • - סגור לתגובות על ללמוד מהדברים הקטנים והגדולים
  • -

אנחנו לא תמיד מודעים לכך, אך דברים קטנים וגדולים שנמצאים סביבנו יכולים ללמד אותנו דברים שאנחנו לא יודעים, דברים שאנחנו לא מכירים. לא במקרה אומרים שמכל דבר ומכל אחד אנחנו יכולים ללמוד. זה נכון גם אם לא מדובר באנשים בהכרח, אלא מסיטואציות שאנחנו עוברים בחיים או מיצירות שאנשים יוצרים. 

סהר שפע הגיע אל ניו יורק בשנות התשעים, לפני שהאינטרנט הפך להיות דבר מקובל כמו היום, לפני שהעולם הישן קרס וקם העולם החדש עם הטכנולוגיה המשוכללת והאפשרות לקבל את כל המידע ישירות לסלולר או למחשב הנייד.כיום ניתן לקבל מידע נוסף על סהר שפע בלינק הבא סהרשפע.co.il 

בשביל ללמוד אנגלית שתעזור לו לדבר אנגלית בצורה טובה, הוא נדרש להשתמש בתוכנית טלוויזיה כמו סיינפלד. כך הוא למד לדבר אנגלית מדוברת, כך הוא למד לנהל שיחות באנגלית באופן שיעזור לו לדבר עם אנשים בעיר. 

אך זה לא מספיק, סהר שפע הבין שזה רק שלב אחד בדרך. בשביל ללמוד אנגלית ברמה גבוהה יותר, הוא חייב לקרוא. אז הוא קנה ספר על עולם השיווק, 22 חוקי הברזל של עולם השיווק, כך הוא גם למד אנגלית ברמה טובה וגם קיבל כלים שיעזרו לו בעתיד בתחום. 

מכל דבר אפשר ללמוד

כאמור, אנחנו לא חייבים עט ומחברת, ולא חייבים ללכת לבית ספר כזה או אחר בשביל ללמוד את הדברים שיעזרו לנו להשתלב בעולם העסקי או השיווקי. לעיתים, דברים שאנחנו נתקלים בהם, דברים שאנחנו מוצאים במקומות שונים, יצירתיות מסוימת משלנו, מאפשרת לנו ללמוד את הדברים החשובים ביותר, אלה שיכולים לקדם אותנו. 

אלמלא סהר היה לומד אנגלית דרך הטלוויזיה ואחר כך דרך הספר, סביר להניח שהוא לא היה מגיע אליו, סביר להניח שהוא לא היה לומד את הכללים ומקבל את ההמלצות שכתובות בספר, ואז הוא היה מתקשה להשתלב בעולם העסקי בו הוא פעיל עד היום. יכול להיות שהוא היה מצליח להיות חלק מהעולם הזה, אך לא היה יכול להשתמש באותם כלים והמלצות שהוא קיבל דרך אותו ספר. 

לסיכום, סהר שפע הוכיח בסיפור שלו, שהדברים הקטנים מלמדים אותנו המון.

Post Author