כללי
  • ספטמבר 1st, 2019
  • - סגור לתגובות על Psychology B.A. Studies in Israel – ללמוד פסיכולוגיה ברמה הכי גבוהה שיש
  • -

מקצוע הפסיכולוגיה נחשב לאחד התחומים הכי פופולאריים ללימודים בישראל בקרב צעירים וצעירות. חלקם בוחרים להיות פסיכולוגיים קליניים, אחרים בוחרים להיות פסיכולוגיים חינוכיים, יש מי שבוחר להיות פסיכולוג תעסוקתי, או להשתלב בתחום באופנים אחרים, כולל במחקר. 

עם השנים, לימודי פסיכולוגיה הפכו להיות מאוד פופולאריים, הן בגלל הביקוש הנרחב לתחום, גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי, אך גם מסיבות אחרות, שכן מתוך תחום זה אפשר לצאת אל תחומים נוספים, נרחבים, באופן ישיר או עקיף. צריך לומר שלימודי פסיכולוגיה נלמדים בישראל באוניברסיטאות ובמספר מכללות מובילות, ועל מנת להיות פסיכולוג מורשה, יש לעבור שורה ארוכה של מבחנים וכן סטאז'. 

Psychology B.A. Studies in Israel מושכים אליהם לא רק סטודנטים ישראלים אלא גם סטודנטים ממקומות שונים בעולם, יהודים ולא יהודים. אלה מבקשים ללמוד בישראל, גם בזכות תוכניות לימוד מתקדמות, גם בזכות מחקר מתקדם שמתרחש באקדמיה בישראל, וכן צריך להודות, בישראל אפשר למצוא לא מעט נושאי מחקר ייחודיים, שאי אפשר למצוא במקומות אחרים בעולם, למשל התמודדות עם פוסט טראומה של חיילים, התמודדות עם אוכלוסיות שחוות פוסט טראומה כתוצאה מעימותים צבאיים ועוד. אלה נושאים שאפשר לחקור לעומק בישראל וליישם את הכלים השונים במקומות אחרים. 

מדוע נערכות תוכניות באנגלית

אנחנו יכולים למצוא תוכנית של Psychology B.A. Studies in Israel אשר מועברות באנגלית, גם מתוך כוונה למשוך לאקדמיה הישראלית סטודנטים מכל רחבי העולם, בין אם זה מתוך כוונה שילמדו רק לימודי BA או מתוך כוונה שיישארו בארץ ויעשו גם תואר שני בתחום. 

מעבר לכך צריך לומר, לימודי BA באנגלית הם הכרחיים, שכן מרבית המחקר בתחום הוא באנגלית, על כן, מוטב שהסטודנטים, כולל הישראלים, יתנסו בלימודים בשפה זרה ולא רק בעברית. על כן חלק מהשיעורים מועברים באנגלית, בהתאם לצורך. 

לסיכום, אנחנו יכולים לראות שלימודי פסיכולוגיה מושכים אליהם, צעירים וצעירות מכל העולם, מה שמשפר ברמה ניכרת גם את רמת המחקר בישראל וכן המקצוע כשלעצמו נהנה משילוב של כוחות חדשים ואיכותיים.

Post Author