כללי
  • יולי 30th, 2019
  • - סגור לתגובות על ניקוי שטיחים מקיר לקיר – הפתרון הטוב ביותר עבורנו
  • -

לא מעט בתי עסק וכן מבנים פרטיים, כוללים כיום שטיחים מקיר לקיר במקום מרצפות רגילות. יש מי שבחר להתקין את השטיח מסיבות אסתטיות, מתוך רצון לעצב את המקום בצורה יותר חמה ואינטימית,  יש מי שבחר לעשות זאת על מנת להסתיר פגמים שונים בריצוף, ומנגד יש מי שבחר לעשות זאת מסיבות פרקטיות, זה פשוט הרבה יותר נעים ובטוח. כך למשל נוהגים לא מעט הורים, שמעדיפים להדביק שטיח מקיר לקיר בחדרי ילדים, על מנת לשמור על הבטיחות שלהם. 

הבעיה עם שטיחים כאלה היא שהם מתלכלכים מהר מאוד ולהבדיל משטיח רגיל, אי אפשר להוציא אותם החוצה ולנקות, אי אפשר להעביר אותם לחדר אחר ולטאטא מהם את האבק. כל התהליך חייב להתבצע בתוך החדר. 

מן הסתם, לא לכל אחד מאיתנו יש את הציוד ואת הידע כיצד לנקות שטיחים מקיר לקיר בצורה כזו, שהם יהיו נקיים לגמרי, בלי אבק, בלי חול, בלי כתמים, נקיים באופן מלא. לכן הפתרון הטוב ביותר,  הוא להזמין חברה חיצונית שתבצע את העבודה. 

מדוע משתלם להזמין חברה חיצונית

חברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר, מחזיקה ברשותה כלים וציוד שמאפשרים לה לבצע את תהליך העבודה בצורה אופטימאלית, אף על פי שהיא נדרשת לבצע את כל תהליך הניקיון במקום והיא לא יכולה לקחת את השטיח החוצה. 

מה שקורה בפועל זה, שצוות המקום מגיע אל המבנה, עם הציוד והמכשירים שעומדים לרשותו ומבצע את תהליך הניקוי כפי שמצופה ממנו. תחילה הוא מאבחן את מצב השטיח, לאחר מכן הוא מבצע ניקיון בסיסי, ורק לאחר מכן הוא מתחיל לבצע תהליך הרבה יותר משמעותי ורציני. עד שכל השטיח מתרוקן מלכלוך, בלי אבק, בלי חול, וכמובן בלי כתמים מסוגים שונים. 

לפני סיום חשוב לציין, תהליך כזה יכול להתבצע אחת לכמה זמן, בהתאם לצורך אך אין סיבה לעשות אותו לעיתים תכופות מדי, מאחר וזה עלול להרוס את השטיח. באופן שגרתי, יומיומי, רצוי לטאטא אותו או לעבור עליו עם שואב אבק סטנדרטי בשביל לשמור עליו נקי.

Post Author