כללי
  • יולי 25th, 2019
  • - סגור לתגובות על מטהרי אוויר – מדוע חשוב להתקין אותם
  • -

תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה. אתם נכנסים לשירותים ציבוריים או שירותים במקום העבודה שלכם, באמצע היום, מדובר במקום סגור ומתוחם. סביר להניח שאתם תצטרכו להתמודד עם ריחות מאוד לא נעימים השוררים בו. תוצאה של שימוש במקום במשך מספר שעות. אין ספק שזה לא אידיאלי. 

יש כמובן אפשרות לפתוח חלון ואז ייכנס אוויר נעים, תהיה סירקולציה של האוויר, תחלופה שלו. אך לא בכל מקום זה אפשרי, לא בכל מבנה שירותים זה ניתן. הפתרון הוא פשוט. להתקין במקום מטהרי אוויר

אנחנו יכולים למצוא שורה של מתקנים מסוג זה, אשר ניתן להתקין אותם בכל תא שירותים ובכל חלל שירותים כזה או אחר. אנחנו יכולים למצוא מטהרי אוויר אשר מותקנים במבנה עצמו ואז ניתן להפעיל אותם ברגע שמדליקים את האור או בכל שלב אחר. כמו כן, אנחנו יכולים למצוא מטהרי אוויר ניידים, תכשירים פשוטים, אשר ניתן לרכוש בכל סופרמרקט או מקומות אחרים שמוכרים מוצרים לבית ולעסק בכלל ולשירותים בפרט. 

ההבדל בין השניים נובע לא רק מעוצמת המתקן או התכשיר, אלא גם מזה שמתקן של מטהר אוויר הוא הרבה יותר פשוט לשימוש, ואנחנו יכולים להניח שיהיה קל יותר לאנשים להשתמש בו, מאשר תכשיר מטהר אוויר, אשר מחייב שכל אחד שנכנס לתא או לחלל השירותים יזכור לבצע בו שימוש. דבר שאנחנו לא יכולים להתחייב עליו. 

למה חשוב שיהיה מטהר אוויר במקום

כאמור, תאים או חללים של שירותים, יכולים להיות מאוד מחניקים ולא נעימים. לכן אנחנו צריכים שהמקום יהיה מאוורר, פתוח, נעים. מאחר ואין לנו אפשרות בהכרח להתקין בכל חלל ובכל תא חלון, מה עוד שלא תמיד זה אפשרי להשאיר אותו פתוח, הרי שאנחנו צריכים להשתמש במטהר אוויר, שיוכל להכניס למקום אוויר וריח נעים ולהעלים ריחות לא נעימים שיכולים להצטבר במקום. 

לפני סיום חשוב להדגיש, ביחד עם ניקיון של השירותים, אנחנו יוצרים כאן מערך שלם שמאפשר לשמור על היגיינה וכן מאפשר לנו לשמור על מקום הרבה יותר נעים לשימוש, במשך כל שעות היממה.

Post Author