כללי
  • יולי 25th, 2019
  • - סגור לתגובות על קרוז באירופה – לבחרו את הקרוז הנכון
  • -

אחד מסוגי הטיולים הפופולאריים ביותר כיום ובכלל, הוא קרוז. לא מעט זוגות, צעירים ומבוגרים, משפחות וכן רווקים יוצאים לטיולי קרוז במקומות שונים. הרעיון הוא, לעלות על ספינה, לשוט בה במשך מספר ימים, מעת לעת לרדת ממנה בנקודות הספינה עוגנת בנמלים שונים ולטייל באותם מקומות, וכן ליהנות מכל מה שיש לספינה לספק. 

מבין כל האפשרויות שפרושות בפנינו, אין ספק שהאפשרות של קרוז באירופה נחשב לפופולארי ביותר. אנחנו יכולים למצוא מגוון אפשרויות של קרוזים ביבשת אירופה, בין אם מדובר בקרוזים לאורך הים התיכון ובין אם מדובר בקרוזים בחלק הצפוני של אירופה וכן בתוך היבשת עצמה, בנהרות שחוצות מדינות שונות. 

הבחירה בסוג הקרוז וביעד שלו, נובעת מסיבות שונות. יש מי שבוחר את הסוג והיעד על פי עונת השנה, משך הזמן שעומד לרשותו, התקציב שיש לו, וכמובן על פי מידת העניין שלו ביעד ובכלל במסלול בו שטה הספינה. חשוב להדגיש, ניתן למצוא מגוון רחב של מסלולים ויעדים, אנחנו רק צריכים להחליט מה מתאים לנו ומתי. 

מה הן האפשרויות שעומדות לרשותנו

כשאנחנו מחפשים קרוז באירופה, כאמור, עלינו לדעת שיש לנו כמה וכמה אפשרויות. האפשרות הקלאסית היא קרוז בים התיכון, בין אם זה ליעדים קרובים, כמו יוון, קפריסין, כרתים, דרום איטליה ועוד. אנחנו יכולים גם ליהנות מאפשרויות קצת יותר רחוקות, כמו צרפת, ספרד, פורטוגל. 

אפשרות אחרת, יותר מורכבת ומיוחדת היא קרוז בצפון אירופה, בין אם זה למדינות סקנדינביה, מדינות האי הבריטי ומדינות אחרות באזור. צריך לומר, במקרה כזה, הקרוז לא יוצא מהארץ אלא מיעד מסוים באירופה, ואז אנחנו צריכים לטוס אל אותו יעד ולקחת משם את הספינה. מה שכן, הכל מאורגן מישראל. 

מי שמחפש קרוזים בתוך אירופה לא יתקשה למצוא. בין אם זה בנהרות ובתעלות של הולנד, גרמניה צרפת, וכן בנהרות שחוצים מספר מדינות. הרבה פעמים זה מתחיל בנקודה מסוימת ומסיימים את הקרוז בנקודה אחרת, במקרים אחרים, הקרוז פשוט מגיע אל נקודה מסוימת ומשם חוזר אל נקודת הבסיס. אפשר כמובן לבחור איפה יורדים ממנו וממשיכים לטייל לבד.

Post Author