עריכת דין
  • אפריל 14th, 2019
  • - סגור לתגובות על עורך דין תעבורה – מדוע חשוב לפנות אל עורך דין
  • -

יש מקרים בהם אנחנו יכולים שלא להיעזר בעורכי דין, מקרים בהם אנחנו יכולים לסגור את העניינים מחוץ לבית המשפט או לחילופין, מקרים בהם אנחנו יכולים לייצג את עצמנו ואנחנו לא צריכים לשכור את שירותיו של עורך דין שייצג אותנו.

אך יש מקרים רבים בהם זה הכרחי שאנחנו נשכור איש מקצוע שייצג אותנו, מישהו שידע גם לייעץ ולהנחות אותו, וגם ידע לייצג אותנו מול הרשויות, מול בית המשפט ובפרט מול השופט. אחד המקרים, זה כשאנחנו חשודים בנהיגה בשכרות. במצב כזה, מומלץ שאנחנו נשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה.

עורך דין בתחום זה, ידע לייצג אותנו הן מול המשטרה והחוקרים, ובשלב מתקדם יותר, בהנחה וזה יגיע לשם, אז גם בבית המשפט מול השופט. על פניו אנחנו יכולים לעשות את זה בעצמנו, אך במקרה של נהיגה בשכרות מוטב לשכור איש מקצוע שייצג אותנו, אז אנחנו נוכל בצורה טובה יותר להציג את הטיעונים שלנו.

כיצד עורך דין יכול לעזור לנו

למעשה זה מתחיל הרבה לפני שמגיעים לשלב של בית משפט. זה מתחיל כבר בשלב המעצר. עורך דין טוב ידע לבחון את הסיטואציה ולקבוע האם המעצר בוצע באופן חוקי, האם היתה עילה לעצור אותנו, האם השוטרים נהגו על פי חוק וכל דבר אחר שיכול לערער את טענת המשטרה לגבי המעצר. לפעמים, אפשר כבר בשלב הזה להסיר את החשדות.

בשלב הבא, בהנחה ועורך דין לא הצליח למנוע את הסיטואציה של המעצר, הרי שהוא יעשה כל מה שניתן בשביל לשחרר אותנו בערבות, לשפר את תנאי הכליאה ומעבר לכך, הוא ייצג אותנו בכל חקירה על מנת שלא נפליל את עצמנו.

כמובן שבמקביל לכך, הוא יעשה את כל עבודת המחקר הנדרשת בשביל לערער על טענות המשטרה ולאחר מכן הפרקליטות, בהנחה והתיק שלנו יגיע לבית המשפט. בצורה כזו, הוא ינסה או להוביל לכך שאנחנו לא נואשם בשום דבר או שפשוט הוא ינסה להפחית את העונש שלנו למינימום בשביל שלא ניפגע יותר מדי.

Post Author