עריכת דין
  • אפריל 14th, 2019
  • - סגור לתגובות על עורך דין פלילי – כיצד בוחרים את האיש הנכון
  • -

כל מי שמחפש עורך דין כיום, לא יתקשה למצוא מישהו שיוכל לייצג אותו. הרי חיפוש קל באינטרנט יכול לספק לנו מידע על מגוון רחב של עורכי דין בכל התחומים, בצורה מאוד פשוטה אנחנו יכולים לקבל את פרטי ההתקשרות אל כל אחד מהם ולפנות אליהם במטרה לקבוע פגישה, בטרם אנחנו בוחרים עם מי אנחנו רוצים לעבוד.

כך הדבר גם במקרה ואנחנו נדרשים לשירותיו של עורך דין פלילי. נכון שבמקרה זה, המצב מעט שונה, מאחר ולהבדיל ממקרים אחרים, סביר להניח שפה יש דחיפות רבה יותר, וכן, פה אנחנו צריכים לחפש מישהו שידע לא רק לייצג אותנו אלא גם לטעון בשמנו בבית המשפט, לעמוד מול התביעה ולייצג את האינטרסים שלנו. ובכל זאת, אם אנחנו מחפשים עורך דין שמתמחה בדין הפלילי, אנחנו לא נתקשה למצוא אחד כזה.

לשמחתנו הרבה, בזכות האינטרנט ומקורות המידע הרבים שאנחנו יכולים למצוא שם, הרי שאנחנו יכולים ליהנות מאפשרות לקבל מידע רחב ומקיף על כל עורך דין פלילי בכל מקום, בין אם מדובר בעורכי דין שעובדים באופן עצמאי ובין אם מדובר בעורכי דין עובדים כשכירים במשרדי עורכי דין. השאלה היא, כיצד אנחנו בוחרים את האיש שלנו.

פרמטרים לבחירת עורך דין

ראשית, אנחנו צריכים להחליט, מה אנחנו מעדיפים עורך דין צעיר או מנוסה. זו דילמה, מאחר והרבה פעמים עורך דין צעיר נתפס בתור עורך דין עם רעב גדול יותר מאשר עורך דין מבוגר ומנוסה. מצד שני, עורך דין מנוסה, יכול לספק לנו כלים וידע רבים יותר בשביל להתגבר על שאלות ומוקשים שונים שיכולים לעמוד בפנינו.

שנית, אנחנו צריכים להחליט האם אנחנו מחפשים עורך דין פלילי מוכר או לא מוכר. מישהו שמופיע הרבה בתקשורת ויש לו חשיפה או מישהו שלא מכירים אותו בהכרח, אך יודע לעשות את העבודה שלו בשקט, בצנעה ובצורה טובה כמובן.

שלישית, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו מה אנחנו מעדיפים, עורך דין מהאזור או עורך דין שעובד באזור אחר, אך יש לו את כל הכלים בשביל לעזור לנו.

Post Author